طراحی سایت ساناتک
پنجشنبه 20 مهر 1396
0
بکلینک گرفتن از طریق کامنت گذاری در سایت

ساختن بک لینک برای سئو اهمیت زیادی دارد روش های زیادی برای ساخت بک لینک وجود دارد که بعضی از آنها امروزه منسوخ شده است و بعضی دیگر نیز بی تاثیر یا دارای اثر منفی برای سایت است. دلایل آن هم پیشرفت الگوریتم پاندای گوگل در شناسایی روش های تقلبی است. یکی از روش های قدیمی که هم اکنون هم مورد استفاده سئوکارها می باشد، ایجاد بکلینک از طریق فرم های نظر دهی در زیر مطالب و پست های یک صفحه از سایت است.

بک لینک از طریق کامنت

سایت ها و وبلاگ ها معمولا انتهای هر صفحه فرمی برای درج نظر یا کامنت دارند که مشخصات نام، ایمیل، آدرس وبسایت و نظر را از کاربر می گیرند. نکته مهم و با ارزش همان آدرس وبسایت است که می تواند باعث ساخت لینک ِ follow و مستفیم به سایت مورد نظر ما شود. بعضی سایت ها عبارت لینک را خودشان تعیین می کنند و بعضی دیگر همان نامی که ما وارد کرده ایم را برای لینک در نظر می گیرند که این بهترین حالت و ایده آل می باشد. معمولا داخل متنِ نظردهی، نمی توان لینک گذاشت و اگر با کد Html لینک را وارد  و فرم را submit کنید، پس از ارسال فرم در سمت سرور، توسط دستور strip-tags حذف می شود. بعضی سایت ها نظر را بعد از تایید نشان می دهند. در این صورت سعی کنید متن با ارزش باشد و صرفا عبارات کوتاهی مانند tx،good، thank you و ... نباشد.

به هرحال هنوز استفاده از این تکنیک همچنان کارایی دارد و اگر وب سایتهایی که برای کامنت گذاری انتخاب می کنید دارای ارتباط موضوعی با سایت مقصد باشند می تواند به بهبود رتبه سایت شما کمک کند.

تعداد بازدید: 109
مطالب دیگر وبلاگ
بهینه سازی تصاویر در سئوی سایتموارد تاثیر گذار در قیمت طراحی سایتدلایل شکست یک سایت فروشگاه اینترنتیمعرفی Redis و نحوه استفاده از آن در phpطراحی سایت با زبان برنامه نویسی جاوا java
 
@

با عضویت در خبرنامه در جریان آخرین اخبار و مطالب سایت قرار بگیرید