ساناتک
راهکارهای تخصصی تحت وب

نصب انگولار و اجرای یک برنامه ی ساده

ابتدا به سایت http://angularjs.org رفته که در سایت چند گزینه دارد که می توانید کتابخانه را دانلود کنید. اولین گزینه ای که مشاهده می کنید Git Hub است که شما را به سایت Git Hub منتقل می کند و می توانید نسخه های کتاب خانه را ببینید و از آنجا دانلود کنید. همچنین شما می توانید با جزییات کار کنید که باید بر روی دکمه دانلود کلیک کنید که می توانید برخی ازoption  های اضافی را نیز دانلود کنید.

همانطور که میبینید یک فایل CDN وجود دارد که می توانید وارد لینک آن شوید. CDN یک شبکه تحلیل محتوا است و کارش این است که به شما امکان می دهد که اگر کسی از سایت شما بازدید کرد بتواند از امکانات وب سایت تان استفاده کند و دیگر نیازی نباشد که فرم ورک دانلود کند و این فرم ورک به طور خودکار بر روی مرورگرشان نصب شود و این می تواند به کار آن ها سرعت ببخشد.

دانلود کردن به شما این امکان را میدهد که افلاین کارکنید که برای کار کردن این روش بهتر است.

یکی از مواردی که ممکن است شما آن را مورد بررسی قرار دهید extra است. شاید شما بخواهید یک سری قابلیت های اضافی ویا Modules هایی را به برنام یتان اضافه کنید، که میتوانید از قسمت extra دانلود کنید.

پس از همه ی این ها بر روی گزینه ی دانلود کلیک کنید و بعد از آن به پوشه دانلودها مراجعه کنید و باید یک پوشه بر رویdesktop  ایجاد کنید و نام آنرا angular بگذارید و حال می توانید فایل angular.js را از پوشه ی دانلود ها drap کنید و به پوشه angular که بر روی desktop ایجاد کرده اید رها کنید و بعد از آن یک پوشه به نام lib  برای کتاب خانه ها ایجاد کنید و در این پوشه یک پوشه دیگری به نام angular ایجاد کنید و تمام فایل های angular را به داخل آن انتقال دهید.

کمی به عقب برگردید کاری که باید انجام بدهید این است که فایل angular.min.js را به پوشه ی angular منتقل کنید و سپس می توانید آن را داخل ویرایشگر متن باز کنید و حال باید بر روی angular کلیک راست کنید و new.file را انتخاب کنید و آن را به عنوان index.html ذخیره کنید و باید یک قالب عمومی را برای صفحه html  بارگیری کنید و اسمش را Angular DEMO بگذارید که یک صفحه Angular ساده است. شما باید

<script src=''lib/ angular/ angular.min.js''></ script>

 تایپ کنید.

پس باید به انگولار بگویید که چه قسمت هایی از برنامه شمارا مدیریت کند برای این کار باید در قسمت 

<html lang=''en''>

 ng-app را تایپ کنید و این همان چیزی است که در موردdirective  گفتیم که یک دستور است که به ما یک کتاب خانه میدهد.

Ng-app: یک اپلیکیشن انگولار را مشخص می کند.

Ng-modules: مقدار کنترل های html را به داده های اپلیکیشن منتقل میکند.

Ng-blind: باعث نمایش داده ها میشود.

نصب angular

3.6/5 (5 رای)
استفاده از جدول ها در انگولارآشنایی با معماری مدل ها و کنترلر ها در انگولاراستفاده از ماژول ها و اسکوپ ها در angularاستفاده از سرویس http$ برای خواندن فایل json در AngularJSامکانات و ویژگی های انگولار