طراحی سایت
ساناتک

امروزه فراگیری علم و در دسترس بودن بزرگان علم بسیار راحت شده است و دیگر مانند زمان های گذشته دسترسی ها سخت و دشوار نیست. می توان گفت همه ی اینها بخاطر گسترش ارتباطات و تکنولوژی ای بوده است به نام دنیای مجازی.

وجود یک سایت علمی از یک سو به مراکز علمی و آموزشی این امکان را می دهد که اطلاعات زیاد و تازه ای را در زمینه علوم مختلف در اختیار استفاده کنندگان بگذارد و در این میان از درآمدزایی در وب سایت بی نصیب نخواهند ماند. و از سوی دیگر به علاقه مندان علم و دانش این امکان را می دهد تا از این موقعیت استفاده کرده و به ارتقاء بار علمی خود بپردازند.

مزایای طراحی سایت علمی

با ایجاد وب سایت علمی و آموزشی علاوه بر انتقال داده های علمی و به روز نگه داشتن جامعه علم دوست مهمتریت هدف ایجاد چنین سایتی درآمدزایی از آن به صورت تبلیغاتی است. پس مراکز علمی و آموزشی آگاه باشند که با انتقال علوم خود به دیگران می توانند به جنبه ی مادی و سود دهی وب سایت خود توجه کنند.

نمونه طراحی سایت علمی

طراحی سایت علمی

مطالب مرتبط محصولات طراحی سایت
روش های انتخاب تگ با استفاده از classوضعیت های گوناگون یک لینک در یک صفحه وبstyle دهی گروهی به چندین تگانتخاب زمینه کاری در CSS با خصوصیت idکاربرد دستور em و italics در CSS
@

با عضویت در خبرنامه در جریان آخرین اخبار و مطالب سایت قرار بگیرید