ساناتک
راهکارهای تخصصی تحت وب
0
باگ‌ های شناخته شده مرورگرها

با باگ‌های شناخته شده مرورگرها در برخورد با CSS آشنا شوید

انتظار نداریم که شما تمامی باگ‌های موجود در تمامی مرورگرها را بدانید اما زمانی که صحبت از Internet Explorer به میان آورده می‌شود داستان متفاوت است، از آن‌جا که سهم عظیمی از باگ‌ها به این مرورگر برمی‌گردد. خوشبختانه این مشکلات به خوبی جمع‌آوری شده‌اند.

یک منبع خوب برای آگاهی از باگ‌های IE سایتی با نام Position Is Everything است. اگر تنها قصد بررسی IE را دارید به قسمت Explorer Exposed رجوع کنید.

باگ‌هایی که دانش از آن‌ها خالی از لطف نیست و ما همیشه با آن‌ها سروکار داریم عبارت‌اند از:

  1. Double Float-Margin Bug
  2. The Guillotine Bug
  3. Peekaboo Bug

نیازی به حفظ کردن این باگ‌ها نیست، با بررسی آن‌ها و علم به این‌که هرکدام چگونه اتفاق می‌افتند و چگونه باید برطرف شوند خواهید دانست که در برخورد با آن‌ها جواب سوالات خود را از چه منبعی پیدا کنید.

با Extensions آشنا شوید

توسعه‌دهندگان حرفه‌ای وب معمولا بعد از نصب یک مرورگر مشغول نصب ابزارهای افزودنی آن می‌شوند، ما به این ابزارهای افزودنی Extensions می‌گوییم. در آغاز استفاده از این Extension ها درون مرورگر Firefox شروع شد و با گذشت زمان به سایر مرورگرها هم راه پیدا کرد، امروزه این ابزارها جزو جداناشدنی مروگرها شده‌اند و همه ما با آن‌ها آشنا هستیم. امروزه حتی خود مرورگرها نیز ابزارهای خوبی برای توسعه وب درون خود جای داده‌اند.


تعداد بازدید: 2346
نویسنده: هانیه سهرابی
4.0/5 (4 رای)
راستی‌ آزمایی کدهای CSS و HTML بعد از طراحی سایترفع خطاهای احتمالی هنگام طراحی سایتدقیق‌ تر شدن در استفاده از jQueryنمایش کپشن‌ های تصاویر درون گالری سایتاضافه کردن کامنت در jQuery
ارسال نظر
verification