ساناتک
راهکارهای تخصصی تحت وب
0
درست کردن بکلینک برای سایت

در یک فرم با موضوع مربوط به سایت پستی بگذارید

به طور مشابه می توانید یک Signature به پست هایی که در فرم های مرتبط می گذارید اضافه کنید. این Signature حتی می تواند شامل یک لینک کلیک شونده به سایت شما باشد. مهم ترین نکته مثبت این کار این است که پست شما توسط افراد علاقه مند به این زمینه دیده می شود و قطعاً بازده خوبی برای شما در بر خواهد داشت.

رد و بدل کردن لینک یا Link Exchange

در آخر به شما پیشنهاد می کنیم که با لینک کردن سایت های دیگر در سایت خود آن ها را مجاب به انجام همین کار کنید. همیشه فرستادن یک ایمیل محتوی "لطفاً لینک کردن سایت من را در نظر بگیرید" کار خوبی است، اما به نظر بهتر می رسد که در ابتدا شما سایت های مشابه سایت خود را پیدا کرده، آن ها را در سایت خود لینک کنید و بعد از آن ها این درخواست را داشته باشید؛ به این ترتیب احتمال گرفتن بازخورد بهتر بالا می رود.

برنامه های رد بدل لینک وجود دارند و شما نیز می توانید آن ها را در نظر بگیرید اما ما آن ها را به شما پیشنهاد نمی کنیم؛ اول اینکه ممکن است سایت شما را در سایت های خوب و خوش ساخت و با موضوع مناسب لینک نکنند، دوم اینکه ممکن است سایت های درست و حسابی را در سایت شما وارد نکنند و در آخر اینکه این برنامه ها مملو از تبلیغات و شکل و شمایل های غیر حرفه ای هستند و ظاهر سایت شما را نیز خراب می کنند.

خلاصه فصل نهم

در این فصل بر روی پروسه آنلاین کردن سایت شما تمرکز داشتیم، از اولین انتخاب ها تا مکان Host کردن سایت را پوشش دادیم، تمامی مباحث نحوه قرار دادن سایت ها در یک سرور پوشش داده شدند. ابزار های راستی آزمایی و بررسی سایت برای پیدا کردن خطاها و اطمینان از درست بودن سایت را به شما معرفی کردیم و در آخر هم روش های معرفی سایت را با هم مرور کردیم.

ساخت و پرداخت به یک سایت کاری سرگرم کننده است، سختی ها و سادگی های آن را پشت سر گذاشتیم و در آخر به هدف خود یعنی آنلاین کردن سایت مان رسیدیم. اما آیا پایان کار همین بود؟ پاسخ به این سوال "خیر" است. اندکی بعد از آنلاین شدن سایت به فکر اضافه کردن افزونه هایی برای بهتر کردن سایت خواهید بود. در فصل بعد به این اقدامات ریزبینانه در راستای تکامل سایت خواهیم پرداخت.


تعداد بازدید: 2014
نویسنده: هانیه سهرابی
3.5/5 (4 رای)
باگ‌ های شناخته شده مرورگرهاراستی‌ آزمایی کدهای CSS و HTML بعد از طراحی سایترفع خطاهای احتمالی هنگام طراحی سایتدقیق‌ تر شدن در استفاده از jQueryنمایش کپشن‌ های تصاویر درون گالری سایت
ارسال نظر
verification