ساناتک
راهکارهای تخصصی تحت وب
0
دقیق‌ تر شدن در استفاده از jQuery

همان‌طور که می‌بینید کدهای jQuery استفاده شده ما تنها درون دو صفحه از سایت اعمال می‌شوند و کدهایی معمول هم نیستند که در صفحات بیشتری بتوان از آن‌ها بهره گرفت، در واقع می‌توانستیم به راحتی آن‌ها را درون صفحات مورد نظر خود بیاوریم؛ اما قصد ما در این بخش نشان دادن نحوه استفاده از فایل مشترک javascript به شما بود؛ روشی که در آینده در تمامی پروژه‌های خود از آن استفاده خواهید کرد (در حقیقت script مربوط به متن کمکی فرم را در فصل 13 دوباره به‌روز می‌کنیم و با تغییر جدید می‌توانیم آن را در تمامی سایت مورد استفاده قرار دهیم).

خلاصه فصل یازدهم

در این فصل کوتاه تا همین بخش به اندازه کافی نسبت به jQuery آگاهی پیدا کردیم؛ یک آشنایی نسبتا مناسب. از برخی جزئیات گذشتیم تا احساس و درک شهودی مناسبی از jQuery برای شما به وجود آورده باشیم. اگر با خود می‌گویید: کم بود و می‌خواهم بیشتر از jQuery بدانم، کار ما به درستی انجام شده است.

در فصل دوازده یاد می‌گیرید که چگونه مشکلات CSS را با استفاده از برنامه‌های گوناگون و رایگان پیدا کرده و برطرف نمایید. ما نمی‌توانیم در تمامی مراحل طراحی سایت با شما همراه باشیم، از جایی به بعد شما باید آزمایش‌های خود را شروع کنید و آن‌جا دیگر تنهای تنها هستید! مشکلات گوناگونی ممکن است بر سر راه شما پیش آیند، به همین دلیل در فصل دوازده شما را با ابزارهایی آشنا می‌کنیم که می‌توانید به

راحتی از آن‌ها کمک بگیرید و در برخورد با مشکلات راه فرار خود را پیدا کنید؛ برنامه‌هایی که نویسنده این کتاب هر روزه از آن‌ها کمک می‌گیرد!

بیایید با این ابزارها آشنا شویم... .

تعداد بازدید: 2275
نویسنده: هانیه سهرابی
3.8/5 (4 رای)
باگ‌ های شناخته شده مرورگرهاراستی‌ آزمایی کدهای CSS و HTML بعد از طراحی سایترفع خطاهای احتمالی هنگام طراحی سایتنمایش کپشن‌ های تصاویر درون گالری سایتاضافه کردن کامنت در jQuery
ارسال نظر
verification