ساناتک
راهکارهای تخصصی تحت وب
0
نمایش وب سایت در مرورگرها

اقدامات پیش از پرواز: سایت شما در مرورگرهای متفاوت چگونه نشان داده می شود؟

اگر سایت خود را بر اساس استانداردهای طراحی وب ساخته باشید (و اگر تمامی آموزش های این کتاب را به خوبی پیاده کرده باشید که کرده اید)، می بینید که سایت شما در مرورگرهای گوناگون به خوبی کار می کند. با این حال لازم است کاملا سایت خود را چک کنید تا عیب ها و ایراد های احتمالی در این زمینه را برطرف کنید. قبل از اینکه شروع به ساخت صفحه های زیاد برای سایت کنید بهتر است بر اساس همان صفحه های اول یک بررسی کلی در مرورگرهای مختلف بکنید تا اگر ایرادی پیدا کردید در ساخت صفحات بعدی از بروز دوباره آن جلوگیری کنید. لازم است این کار را قبل از آپلود سایت در یک سرور، و آنلاین کردن سایت انجام دهید.

مرورگرهای پیشنهادی ما برای تست سایت در پایین آمده اند، این مرورگرها به ترتیب اولویت چیده شده اند، سعی کنید نسخه های نهایی و جدیدتر را نصب کند و بررسی سایت را بر روی آن ها انجام دهید.

Windows

به یاد داشته باشید که خیلی ها از نسخه های قدیمی تر IE نیز استفاده می کنند پس هنگام بررسی کار در این مرورگر حداقل از سه نسخه قبل تست ها را انجام دهید.

Mac OS X

Chrome این‌ شکلی است دیگر!

تمامی بروزرسانی های مرورگرها به انتخاب کاربر صورت می گیرد اما در مورد مرورگر گوگل این طور نیست، google chrome در پس‌زمینه و بدون اطلاع کاربر خود را بروزرسانی می کند.

تعداد بازدید: 2351
نویسنده: هانیه سهرابی
3.0/5 (4 رای)
باگ‌ های شناخته شده مرورگرهاراستی‌ آزمایی کدهای CSS و HTML بعد از طراحی سایترفع خطاهای احتمالی هنگام طراحی سایتدقیق‌ تر شدن در استفاده از jQueryنمایش کپشن‌ های تصاویر درون گالری سایت
ارسال نظر
verification