ساناتک
راهکارهای تخصصی تحت وب
0
پردازش کردن form

ثبت نام در یک پردازشگر فرم

اقدامات زیر نحوه فرآیند تنظیم یک فرم برای سایت ما را شرح می دهند. طبیعتاً اطلاعاتی که شما وارد می کنید در خور سایت خودتان می باشد. 

صفحه خانه سایت freedback

صفحه خانه سایت freedback

زمانی که این کار را به پایان رساندید باید وارد سرویس شده و فرم خود را تعریف کنید. احتمالا سیستم به طور خودکار شما را به این صفحه هدایت می کند، در غیر این صورت بر روی کلید New Form کلیک کنید. (اگر در حال ساخت یک فرم کار را ناتمام گذاشته و دوباره به سایت باز گردید باید یک فرم در پایین صفحه مشاهده کنید، همانطور که در عکس نشان داده شده است، کلید Questions را زده و سوال های باقی مانده را تکمیل کنید.)

میز کار سایت Freedback

میز کار freedback

سرویس به طور پیش فرض یک فیلد نام و ایمیل تنظیم می کند، و هر دوی آن ها را برای شما ضروری می داند. در ادامه می توانید فیلدهای دیگر از جمله شماره تلفن و ... را همانگونه که در عکس 

نشان داده شده است اضافه کنید. اگر اشتباه کنید می توانید کار باز طراحی، حذف و دیگر کارها را بعدها انجام دهید.

به یاد داشته باشید که تمامی فیلدهای مورد نیاز و حیاتی را به فرم خود اضافه کنید.

در Freedback افزودن یک فیلد بسیار ساده است

در Freedback افزودن یک فیلد بسیار ساده است

پس از افزودن فیلدهای فرم گزینه های دیگری نیز باقی می ماند. گزینه نشان دادن صفحه تشکر سایت Freedback را انتخاب کنید. به جای آن می توانید کاربر را به صفحه تشکر خود نیز رهنمون سازید که در صورت تمایل می توانید در مراحل بعدی انجام دهید. شما همچنین باید گزینه Email a copy of each form submission to you را نیز انتخاب کنید تا کپی هر یک از فرم های تکمیل شده برای شما از طریق ایمیل ارسال شود.

فرستاندن اطلاعات فرم به ایمیل شما

فرستاندن اطلاعات فرم به ایمیل شما

زمانی که تمامی فیلدها را پشت سر گذاشتید سایت Freedback مارک آپی که فکر می کند برای شما مناسب است نمایش خواهد داد، مارک آپی که در عکس 7.31 نشان داده شده است. گفتیم مارک آپی که فکر می کند از آنجا که شاید بخواهیم تغییراتی به آن بدهیم و از همه جهت آن را به بهترین استانداردها نزدیک کنیم!

تعداد بازدید: 2055
2.8/5 (4 رای)
باگ‌ های شناخته شده مرورگرهاراستی‌ آزمایی کدهای CSS و HTML بعد از طراحی سایترفع خطاهای احتمالی هنگام طراحی سایتدقیق‌ تر شدن در استفاده از jQueryنمایش کپشن‌ های تصاویر درون گالری سایت
ارسال نظر
verification