ساناتک
راهکارهای تخصصی تحت وب

اساساً هر واحد کاری به داشتن یک وب سایت نیاز دارند. بهترین و در دسترس ترین راه برای معرفی فعالیت، حرفه، شرکت و محصول وجود یک سایت حرفه ای است. در واقع یک سایت زمانی نام حرفه ای را به خود می گیرد که هم در زمینه برنامه نویسی و طراحی، حرفه ای باشد هم در زمینه پشتیبانی و ارائه خدمات به سایت.

طراحی سایت ممکن است ساده یا پیشرفته باشد. این بستگی به نیاز مشتری و همچنین هدف و ایده ای دارد که مورد نیاز مشتری است.

فرض کنید شما سایتی می خواهید که فقط جنبه اطلاع رسانی دارد و شامل محتوا اعم از متن و تصاویر و ویدئو است. سایت می تواند داینامیک باشد ولی ساختار ساده ای دارد و حالت تعاملی (interactive) ندارد.

حالت دوم فرض کنید شما ایده ای دارید که می خواهید در یک زمینه و صنف کاری یک سایت بزرگ با امکانات زیاد داشته باشید. سایتی می خواهید که بخش عضویت، ورود، گروه بندی های متنوع، مقالات، خبرنامه، سطح دسترسی، امکان درج نظر، آگهی، تصویر و ... توسط کاربران سایت دارد و سایت توسط کاربران رشد و توسعه پیدا می کند.

در این حالت شما نیاز به یک طراحی سایت حرفه ای یا طراحی سایت تخصصی دارید که طبیعتاً این کار هزینه بالاتری نسبت به یک سایت ساده دارد و انجام آن زمان بیشتری نیز نیاز دارد.

هدف از طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت ارزان معمولاً توسط  CMS های آماده مثل جوملا و ورد پرس انجام می گیرد و شرکت های زیادی این کار را انجام می دهند، اما طراحی سایت حرفه ای یا طراحی سایت تخصصی کار هر شرکتی نیست و افراد محدودی که تجربه و توانایی فنی بالایی دارند می توانند این کار را انجام دهند.

شرکت طراحی سایت ساناتک با سالها تجربه و استفاده از برنامه نویسان حرفه ای و با کمک جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی های طراحی سایت این آمادگی را دارد که سایت حرفه ای و تخصصی شما را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نسبت به سایر رقبا انجام دهد.

انواع طراحی سایت حرفه ای

 

امکانات ویژه طراحی سایت حرفه ای

داشتن یک سایت تخصصی به 3 بخش تقسیم می شود که عبارت است از:

  • داشتن قالب و گرافیک حرفه ای
  • داشتن محتوا و روابط کاربری (UI) حرفه ای
  • داشتن امکانات خاص توسط متخصصین و برنامه نویسان حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

4.3/5 (4 رای)
طراحی سایت سفارش آنلاینطراحی سایت انبارداریطراحی سایت دانشگاهیطراحی سایت گردشگری و تور مسافرتیطراحی سایت صرافی