طراحی سایت ساناتک
جمعه 21 مهر 1396
0
معرفی نیوزوایر در طراحی کمپین تبلیغاتی اینترنتی سایت

استفاده از نیوزوایر (newswire) یکی از روش های موثر تبلیغات و اطلاع رسانی و ایجاد کمپین تبلیغاتی در فضای مجازی است. نیوزوایر مفهومی جدید نیست و از گذشته در زمینه اطلاع رسانی وجود داشته است. همزمان با اینترنتی شدن همه چیز از جمله اطلاع رسانی و رسانه ها،نیوزوایر هم به فضای مجازی آمده است.

نیوزوایر در واقع یک واسطه بین روابط عمومی سازمان ها و شرکت ها و رسانه ها و خبرگزاری ها می باشد. در گذشته روابط عمومی ها جدیدترین اخبار و اطلاعیه های خود را با فرمت های غیر خبری و غیر حرفه ای (آماتور) در اختیار خبرنگاران و رسانه های خبری قرار می دادند و این باعث می شد بعضی اخبارِ آنها کمتر به چشم بیاید و بازتاب نداشته باشد. نیوزوایر ها متخصص تبدیل اخبار خام به فرمت های جذاب و مورد قبول خبرگزاری ها و رسانه های جمعی هستند و انعکاس خبر را در سطح جامعه افزایش می دهند.

نیوزوایر چیست

نیوزوایر های آنلاین علاوه بر انعکاس خبر در سایت های خبری، می توانند برای بهینه سازی سایت نیز مورد استفاده قرار بگیرند. آنها با تعداد زیادی از سایت های خبری در ارتباط هستند و اخبار و اطلاعیه ها را در آنها پخش می کنند و می توانند لینک وبسایت خبر و اطلاعیه را نیز درج کنند. با اضافه شدن لینک ها، وب سایت شما گزینه بهتری برای موتورهای جستجو خواهد بود و این کار باعث بهبود سئوی سایت می شود، چراکه سایت های خبری معمولا رتبه های خوبی در گوگل دارند و دامنه و صفحات آن Authority بالایی دارد. این موضوع باعث می شود که گوگل با چشم دیگری به سایت شما نگاه کند. در مجموع به این نکته توجه داشته باشید برای طراحی و اجرای یک کمپین موثر و کارآمد باید از ابزارهای گوناگون بهره بگیرید که تولید و استفاده از محتوا و به کارگیری نیوزوایر یکی از این ابزارها می باشد.

تعداد بازدید: 55
مطالب دیگر وبلاگ
موارد تاثیر گذار در قیمت طراحی سایتدلایل شکست یک سایت فروشگاه اینترنتیمعرفی Redis و نحوه استفاده از آن در phpطراحی سایت با زبان برنامه نویسی جاوا javaپشتیبانی آنلاین از طریق وبسایت
 
@

با عضویت در خبرنامه در جریان آخرین اخبار و مطالب سایت قرار بگیرید