طراحی سایت ساناتک
0

افراد غالباً برای طراحی وبسایت و مشاوره بازاریابی به من مراجعه می کنند که دو سه یا حتی گاهی اوقات چهار بار کار طراحی سایت را انجام داده اند و وب سایت های مختلفی ایجاد کرده اند. در بیشتر موارد مانند مورد شما، ساختن بیش از یک وب سایت، هدر دادن پول و تلاش بازاریابی است. مگر اینکه دو شغل یا برند تجاری کاملاً متفاوت داشته باشید. بهترین راه برای شما این است که همه ترافیک را فقط به یک سایت هدایت کنید. با این حال، از آنجا که شما به چندین بازار مختلف خدمت می کنید، به هر حال مسیر اختصاصی را برای سایت خود ایجاد کنید تا مشتریان بتوانند به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند.

 من اغلب مشتری هایم را تشویق می کنم در مورد جذب مشتری به این راه فکر کنند، ینی این که بهتر است برای هر بازار مشخصی که در آن خدمت می کنید یک سطل اطلاعاتی متفاوت در صفحه اصلی خود ایجاد کنید. به عنوان مثال، من با مشاغل کوچک در زمینه بازاریابی و با مدیران Fortune 500 در زمینه برندسازی شخصی کار می کنم. وب سایت من به وضوح مسیری را برای هر یک از آنها تعریف می کند، بنابراین مشتریان بالقوه می توانند به راحتی اطلاعات مربوط به آنها را پیدا کنند.

به همین ترتیب، پیشنهاد من این است که شما یک وب سایت با چندین مسیر اطلاعات مختلف (یعنی سطل اطلاعاتی) ایجاد کنید تا بتوانید در بازارهای مختلف خود خدمت کنید.

تعداد بازدید: 52
نویسنده: هانیه سهرابی
مطالب دیگر وبلاگ
4 مورد محتوایی برای انتشار در وب سایت جهت جلب توجهنرخ تبدیل بهتر با طراحی وب بهتر3 راه کسب درآمد آنلاین از وبلاگ یا وب سایتبهینه سازی وب سایت برای جستجوی محلیطراحی وب سایت پاسخگو یا برنامه تلفن همراه
verification