طراحی سایت ساناتک
0
افزایش بازدید سایت از طریق لینک های شبکه های اجتماعی

شکی نیست یکی از روش های افزایش بازدید وبسایت فعالیت در شبکه های اجتماعی است. در شبکه های اجتماعی می توان در بخش های مختلف اقدام به گذاشتن لینک وبسایت کرد. یکی از بخش ها معمولا قسمت اطلاعات کاربری یا پروفایل شبکه اجتماعی است. معمولا شبکه های اجتماعی در این بخش امکان درج یک لینک یا چند لینک را می دهند. البته ممکن است این لینک ها مستقیم و follow نباشد ولی به هر حال شاید تعدادی از کاربران با مشاهده لینک روی آن کلیک کنند و باعث افزایش بازدید وبسایت شود. هرچند این لینک ها از نظر سئو ارزش چندانی ندارند.

یکی دیگر از بخش هایی که می توان در شبکه های اجتماعی لینک گذاری کرد پست ها یا محتوایی است که در این برنامه ها بارگزاری می شود. می توان درون متن پست ها لینک یا لینک های مورد نظر را درج کرد. مثلا از کاربر درخواست کرد برای مشاهده اطلاعات بیشتر و دقیق تر درباره فلان موضوع روی لینک کلیک کنید. درج هوشمندانه لینک و ارجاع کاربر به صفحات مختلف وبسایت در شبکه های اجتماعی کمک زیادی به افزایش بازدید وبسایت می کند و از نظر تجاری باعث بهبود برندینگ نیز خواهد شد. به عنوان مثال به جایگاه لینک وبسایت در 3 شبکه اجتماعی گوگل پلاس، فیس بوک و توئیتر در تصاویر دقت کنید:

لینک وبسایت در توییتر

لینک وبسایت در فیس بوک

لینک وبسایت در گوگل پلاس

تعداد بازدید: 399
مطالب دیگر وبلاگ
آیا باید یک یا دو وب سایت برای تجارت خود ایجاد کنمچرا به طراحی وب سایت احتیاج داریمچگونگی تست وبسایت به روش اسپلیت Split Test27 راه برای افزایش ترافیک به وب سایت شما7 مرحله برای شروع یک تجارت آنلاین کوچک
verification