طراحی سایت ساناتک
0
در سئوی سایت محتوا اهمیت بیشتری دارد یا بکلینک

اهمیت و اولویت بین محتوا و بکلینک از مواردی است که همیشه بین متخصصان سئو مورد اختلاف بوده و هست. پاسخ قطعی به این سوال واقعا سخت است. به روز رسانی های متعدد الگوریتم موتورهای جستجو و در راس آنها گوگل اوضاع را پیچیده تر کرده است. ولی نظر غالب سئو کاران این است که گوگل به مرور زمان به سمت اهمیت دادن به محتوای با کیفیت پیش می رود. در گذشته بک لینک سازی مهمترین بخش سئوی سایت بود و لی امروزه از اهمیت آن کاسته شده است. همچنین درگذشته بک لینک به هرشکلی ارزشمند بود اما اکنون فقط بک لینک هایی رتبه و سایت را بهتر می کنند که از سایت های مرتبط با موضوع سایت اصلی گرفته شده باشند.

در به روز رسانی های موتورهای جستجو محتوا نیز دستخوش تغییرات اساسی شده است. امروزه گوگل فقط به محتوای با ارزش و باکیفیت امتیاز می دهد و محتوای تقلبی و بی ارزش را شناسایی کرده و حتی مورد جریمه قرار می دهد. تولید محتوای باارزش گوی سبقت را از ساخت بک لینک گرفته و این کار سئو را مشکل تر و تخصصی تر از قبل کرده است. شاید بهترین جمله در این مورد این عبارت معروف باشد:

محتوا پادشاه است. Content Is King (بیل گیتس 1996)

محتوا پادشاه است

تعداد بازدید: 297
مطالب دیگر وبلاگ
آیا باید یک یا دو وب سایت برای تجارت خود ایجاد کنمچرا به طراحی وب سایت احتیاج داریمچگونگی تست وبسایت به روش اسپلیت Split Test27 راه برای افزایش ترافیک به وب سایت شما7 مرحله برای شروع یک تجارت آنلاین کوچک
verification