طراحی سایت ساناتک
1
پاک کردن history مرورگر برای مشاهده تغییرات سایت

مرورگر شما به طور خودکار اطلاعات گشت و گذار شما در اینترنت را ذخیره می کند و از این اطلاعات برای اینکه بداند کاربر چه لینک هایی را مشاهده کرده و چه لینک هایی را نه استفاده می کند، در طراحی سایت برای مشاهده وضعیتِ style لینک هایتان این امتیاز مرورگرها کار را خراب می کند و تمامی لینک هایی را که در گذشته مشاهده شده را به همان حالت نشان می دهد. برای مشاهده حالت های گوناگونِ یک لینک لازم است history را پاک کرده تا تغییرات اعمالی خود را ببینید.

در IE برای حذف History به Tools > Internet Options رفته و همانطور که در عکسِ 3.15 نشان داده شده بر روی Clear History کلیک نمایید. حالا لینک هایی که در بازبینی های قبلی مشاهده کرده اید به صورت مشاهده نشده نشان داده خواهند شد.

history IE

عکس: پاک کردن history در IE و نشان داده شدنِ تمامی لینک ها به صورت مشاهده نشده.

سایر مرورگرها نیز از روشی مشابه برای انجام این کار پیروی می کنند، باید به آدرسی مشابه آدرس زیر بروید و با اندکی کند و کاو خودتان راه را پیدا کنید، سخت نخواهد بود؛

Tools > Options یا Preferences > Privacy

تعداد بازدید: 983
مطالب دیگر وبلاگ
10 چیز که باید برای افزایش نرخ تبدیل وب سایت تست کنیداز کجا عکس های رایگان و غیر تکراری برای یک وب سایت عکس دار می توان پیدا کردنحوه صحبت با طراحان گرافیکنحوه انتخاب پلت فرم درست وب سایت برای مدیریت وب برای کسب و کار کوچک شما4 استراتژی های طراحی که باعث دعوت فوری برای اقدام می شود.
verification